MrcTyLn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrcTyLn

Saygılarımla

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Transfere 25 milyon euro harcadık

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Transfere 25 milyon euro harcadık Empty
MesajKonu: Transfere 25 milyon euro harcadık   Transfere 25 milyon euro harcadık Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 5:48 pm

Michael Fink (E.Frankfurt) bedelsiz ...disiplinli klasik Alman ekolünden gelmiş,fakat yaratıcılıgı sıfır bu arkadastan ligimizde cok var,yabancı hakkımızı kullandığımız adama bakın lütfen..
Erhan Güven (Ankara) bedelsiz ...kuması Beşiktas'ta oynayacak düzeyde asla ama asla değil..2.lig icin ideal birisi.
İsmail Köybaşı (G.Antep) 6m ...Gelecekte müthiş olacagını şimdiden anlayabiliyoruz ama suan icin biraz daha pişmesi gerektiğini düşünüyorum.
Nihat Kahveci (Villareal) 4,5m... Sakatlıktan sonra formu düstügünü biliyorduk ama bu kadar da düşecegini bilmiyorduk,bu riskle almak dogru mu sizce?
Rıdvan Şimşek (Karşıyaka) 1m... Glecek vaadeden başarılı hırslı ama Kiralık olarak bir yıl baska takımda oynaması gereken yetenekli transferimiz.Ama bu sene yine hayır.
Matteo Ferrari (Genoa) 5m.... Tecrübeli,istikrarlı,Sağlam defans oyuncularıyla kendini kanıtlamıs seria A dan alınan bana göre en isabetli transfer.
Rodrigo Tabata (G.Antep) 8m ....Gecen yıl 800 bin euroya antepin aldıgı bizimde on katını verdiğimiz nasıl oluyorsa denizli'nin tabiriyle on bucuk numaramız.Çok yanlıs bir on numara transferi.Evet yetenekli ama bu paraya kimleri alırdık sadece düsünün diyorum..
İbrahim Kaş. (Getafe) Kiralık Bizdeyken de ispanyada da bir sey yapamadı geri aldık..Ne işe yarayacaksa..Şampiyonlar liginde öttürürler kaşı.Hic bir işe yaramaz.

25 milyon euro evet evet yanlıs duymadınız..Birde futbolculara ödenen paraları katalım eder 30 milyon euro..Galatasaray ise böyle mükemmel transferlere 13 milyon harcadı..

Şimdi ben yönetime,hocamıza tepki gostermiyimde kime tepki gösteriyim...Yazık değil mi?Sadece kötü günlerde ortaya cıkıyorsun diyenler sampiyon olduktan sonra sevinçle yazdıklarımı okusunlar anlarlar..
http://conqueror.yetkinforum.com

Transfere 25 milyon euro harcadık
1 sayfadaki 1 sayfası